Komora chłodnicza

Opis

Komory chłodnicze oferowane przez POLKONT Sp. z o.o. są to najnowocześniejsze dostępne na rynku komory chłodnicze i mroźnicze wyposażone w skomputeryzowane agregaty renomowanej firmy VIESSMANN.

Komory posiadają modułową budowę, która pozwala efektywnie wykorzystać powierzchnię magazynową oraz dostosować ją do potrzeb klienta. Zastosowana w agregatach automatyka pozwala na elektroniczną regulację zadanej temperatury, funkcję automatycznego rozmrażania, funkcję odparowywania skroplin, elektroniczną regulację obrotów wentylatora.

Agregaty wyposażone są w bardzo efektywny wymiennik ciepła typu microchannel; są sterowane za pomocą wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Posiadają funkcję automatycznej diagnozy i wykrywania błędów w funkcjonowaniu agregatu chłodniczego.

Istnieje możliwość zdalnego sterowania funkcjami komory i agregatu przez przyłącze USB. Urządzenie ma możliwość podłączenia sterownika komory do internetu w celu przesyłania informacji o pracy komory i zmiany zadanych wartości oraz wyświetlania kodów błędów w funkcjonowaniu komory z funkcją pamięci błędów.

Wymiary w mm Zewnętrzne Wewnętrzne
Długość nie dotyczy nie dotyczy
Szerokość nie dotyczy nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy nie dotyczy
Wrota Szerokość nie dotyczy
Wysokość nie dotyczy
Waga kontenera nie dotyczy kg

Uwaga: Długość, wysokość i szerokość kontenera w zależności od typu kontenera i serii mogą się różnić od podanych w tabeli danych w zakresie +/‐ 10 mm.

Opcje

Komory chłodnicze realizujemy na indywidualne zamówienie Klienta.

Wymiary obiektu będą zgodne z wytycznymi, projektem i wymaganiami przedstawionymi przez Zamawiającego.