ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Kontenery

Komory chłodnicze na wynajem

Modułowe komory chłodnicze 20′

Firma Polkont przedstawia modułową komorę chłodniczą z agregatem Viessmann, która umożliwia utrzymanie stałej temperatury wewnątrz komory, co jest niezwykle istotne przy przechowywaniu żywności, napojów i leków. Komora składa się z prefabrykowanych paneli izolacyjnych, które są montowane na miejscu, gdzie zostanie ustawiona. Agregat Viessmann zapewnia nie tylko chłodzenie, ale również wentylację i usuwanie wilgoci z wnętrza komory.

Viessmann oferuje różne modele agregatów chłodniczych, które umożliwiają utrzymanie różnych temperatur wewnątrz komory, zależnie od potrzeb. Polkont oferuje komory chłodnicze, które pracują w zakresie temperatur od 0 do 35+ stopni Celsjusza, oraz komory mroźnicze, które pracują w zakresie temperatur od -5 do -35 stopni Celsjusza. Dodatkowo, agregaty te są wyposażone w systemy zabezpieczające przed awariami, co gwarantuje nieprzerwane działanie urządzenia, wraz z systemem zdalnego monitoringu pracy komory.

Montaż modułowej komory chłodniczej z agregatem Viessmann jest szybki i łatwy, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się potrzeb biznesowych. Taka komora chłodnicza jest również bardziej mobilna i łatwiejsza do transportu niż tradycyjne magazyny chłodnicze.

Komory chłodnicze z agregatem Viessmann znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym i chemicznym. Ich zalety obejmują łatwość i szybkość montażu, wysoką wydajność chłodzenia oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Modułowa konstrukcja komór pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej wraz ze wzrostem zapotrzebowania na przestrzeń magazynową. Komory oferowane przez Polkont można instalować zarówno wewnątrz hal, pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

Dane techniczne:

Wymiary zewnętrzne: 3000 x 3600 x 1950 mm (szer. x dł. x wys.)

Wymiary wewnętrzne: 2880 x 3480 x 1830 mm (szer. x dł. x wys.)

Izolacja: 60 mm pianka poliuretanowa twarda z cyclopentanem o gęstości 40 g/m³, współczynnik U 0,34 W/m²K

Powierzchnia: Powłoka SilverProtect® zapobiegająca rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów, np. salmonelli

Podłoga: Stal kwasoodporna KE11 z antypoślizgowym wykończeniem klasy R11

Dopuszczalne obciążenie punktowe dla kół: 1000 N, powierzchnia styku koła: >4 cm², dopuszczalne obciążenie płaszczyznowe: 30000 N/m²

Drzwi: Jednoskrzydłowe, prawe, izolacja: 60 mm poliuretanowa pianka twarda, wymiary: 800 x 1830 mm w świetle, mocne okucia drzwiowe, zamek antypaniczny, powierzchnia: SilverProtect® w kolorze białym, antybakteryjna

Agregat chłodniczy: EVO-COOL CS 1500 firmy Viessmann z programatorem

Moc chłodnicza: 1505 W

Zakres temperatur: od -5°C do +20°C

Czynnik chłodniczy: R134a

Zasilanie: AC 230 V / 50 Hz

Pobór mocy: 720 W

Wymiary: 441 x 941 x 754 mm (szer. x dł. x wys.)

Elektroniczna regulacja temperatury, funkcje rozmrażania i odparowywania skroplin, regulacja elektroniczna obrotów wentylatora, wymiennik ciepła typu Microchannel, sterowanie za pomocą wyświetlacza ciekłokrystalicznego, funkcja automatycznej diagnozy i wykrywania błędów, możliwość zdalnego sterowania funkcjami komory i agregatu, port USB, możliwość podłączenia sterownika komory do Internetu w celu przesyłania informacji o pracy komory, funkcja wyświetlania kodów błędów i przechowywania danych o błędach.

Wymiary w mm
Długość
Szerokość
Wysokość
Wewnętrzne
3600
3000
1950
Zewnętrzne
3489
2880
1830
Wrota
Szerokość
Wysokość