ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Certyfikaty

O FIRMIE

Certyfikaty

Wysoka jakość naszych usług nie jest udowodniona tylko poprzez pozytywne opinie klientów. Lata rozwoju Polkont na rynku kontenerów potwierdzają liczne certyfikaty, którymi nie każda firma w tej branży ma szansę się pochwalić. Zdobyte dokumenty gwarantujące wysoką jakość usług są efektem ciężkiej pracy oraz długich przygotowań.

polkont certyfikat

Z dumą prezentujemy uzyskane certyfikaty:

Zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem:

 

Świadectwo uznania w zakresie przeprowadzania napraw kontenerów stalowych wszystkich typów i rodzajów z wyjątkiem zbiorników w kontenerach zbiornikowych:

 

Na potrzeby certyfikacji wprowadziliśmy i wdrożyliśmy ramową instrukcję napraw kontenerów stalowych zatwierdzoną przez Polski Rejestr Statków S.A.

Certyfikat Zgodności Procedury Spawania w zakresie spawania stali o granicy plastyczności z grupy 1.2 (wg CR ISO 15608), grubości do 6mm metodą 135 (pozycja PA, PB, PF). Po zatwierdzeniu wstępnej instrukcji technologicznej spawania ustanowiono Protokół Kwalifikowania Technologii Spawania (WPQR) wg EN-ISO 15614-1 (level 2) wydany przez Bureau Veritas Marine & Offshore:

 

Certyfikaty dla pracowników ze szkolenia dotyczącego rozwiązań ATEX:

Tematyka szkolenia obejmowała zagadnienia z bezpieczeństwa wybuchowego oraz procesowego. Omówiono też najważniejsze zagadnienia wynikające z tzw. dyrektyw ATEX.

Ciężko znaleźć lepsze świadectwo rzetelności firmy niż certyfikaty wystawiane przez międzynarodowe instytucje. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości co do możliwej współpracy, skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i chętnie przedstawimy detale naszej oferty.