ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Usługi cięcia i gięcia blach CNC

USŁUGI

Cięcie i gięcie blach CNC

Polkont Sp. z o.o.  oferuje specjalistyczne usługi cięci i gięcia blach przy  wykorzystaniu zaawansowanych maszyn sterowanych numerycznie, w skrócie CNC. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i załodze z doświadczeniem w programowaniu i obsłudze maszyn CNC jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zrealizować powierzone zadanie.

W celu dokładnego i powtarzalnego cięcia i gięcia blach oraz innych materiałów metalowe konieczne jest wsparcie CNC (Computer Numerical Control) oznaczające sterowanie numeryczne komputerem, co pozwala na bardzo dokładne i powtarzalne cięcie i gięcie, z minimalnym ryzykiem błędów ludzkich.

Polkont oferuje usługi cięcia i gięcia blach CNC są powszechnie stosowane w różnych branżach, w  tym w przemysłowych, takich jak motoryzacyjna, lotnicza, konstrukcji stalowych, narzędziowa  i wiele innych.  Firma oferuje cięcie  plazmowe, laserowe i wodne stali czarnej, nierdzewnej, aluminium  wykonanie różnych kształtów, od prostokątów i okręgów po bardziej złożone wzory i kształty.

Wykorzystanie zaawansowanych maszyn CNC pozwala na dokładne dopasowanie elementów do siebie, co pozwala na szybszy i bardziej precyzyjny montaż.