ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

O firmie

O FIRMIE

Polkont – partner, któremu możesz zaufać

Początki działalności naszej firmy przypadają na rok 2002. Właśnie wtedy powstał pierwszy oddział Polkont Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Co wyróżnia Polkont , to nasza nieustająca pasja do innowacji i doskonalenia. Nasza firma zawsze była pionierem w wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań w projektowaniu i produkcji kontenerów. To właśnie dzięki naszemu zaangażowaniu w badania i rozwijanie technologii jesteśmy w stanie dostarczać kontenery, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz są dostosowane do różnorodnych potrzeb klientów.

Jako część niemieckiej grupy CHS Containergroup przeprowadziliśmy niezliczoną liczbę zleceń z zakresu sprzedaży i wynajmu kontenerów oraz ich modyfikacji. Zaowocowało to dynamicznym rozwojem firmy, który pozwolił na otworzenie oddziałów Polkont w miastach na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Od samego początku kierujemy się satysfakcją klienta – bez względu na to, jak skomplikowane jest zlecenie, zrobimy wszystko, aby efekt końcowy był zadowalający.

Właśnie to podejście pozwoliło nam osiągnąć sukces. To jednak wciąż za mało, planujemy dalszy rozwój i czekamy na coraz trudniejsze projekty.

certyfikaty polkont wynajem kontenerów
kontenery na wynajem polkont

CHS Containergroup

Współpraca z międzynarodowym partnerem

Współpraca ze znaną, niemiecką grupą CHS Containergroup wspomaga naszą działalność na szczeblu międzynarodowym. Dzięki współpracy z tak prestiżowym partnerem możemy stosować innowacyjne rozwiązania opracowane przez firmy świadczące usługi w branży kontenerów z całej Europy. Skutkuje to większym zaufaniem w gronie naszych klientów oraz możliwością przeprowadzenia zleceń na dużo większą skalę. Nasza przygoda z CHS Containergroup rozpoczęła się około 20 lat temu i z pewnością potrwa dużo dłużej. Wspomagamy się wzajemnie, czerpiąc korzyści i wciąż ulepszając przemysł kontenerowy.

Kontenery Polkont – z nami nie ma rzeczy niemożliwych

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i wynajem kontenerów. W tym zakresie obsługujemy klientów od samego początku. Uzyskane certyfikaty, współpraca z renomowanymi partnerami i wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam jednak na dużo więcej. Mowa o modyfikacjach kontenerów, prowadzeniu depotów kontenerowych, tworzeniu funkcjonalnych konstrukcji stalowych… Można by wymieniać dużo, dużo więcej. 20 lat doświadczenia i liczba podpisanych umów przekłada się na to, co dla nas najważniejsze – pozytywne opinie klientów.

 

OPINIE

Sprawdź, co mówią o
nas nasi klienci

Firma Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych współpracuje z firmą Polkont Sp. z o.o. od kilku lat realizując różne przedsięwzięcia związane z branżą kontenerową. Dotychczasowa współpraca układa się pomyślnie. Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez w/w firmę. Polkont Sp. z o.o. posiada bogatą ofertę produktów. Dostarczone kontenery są niezawodne i estetyczne, spełniają wszelkie oczekiwania w zakresie potrzeb socjalnych, sanitarnych oraz specjalistycznych rozwiązań.
Firma Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych
Nasza Firma DAKZ Damian Postawa z pełną odpowiedzialnością udziela naszych referencji firmie Polkont Sp. z o.o. Z naszej dotychczasowej współpracy firma Polkont Sp z o.o. wywiązywała się terminowo i rzetelnie. Dała poznać się jako firma profesjonalna, zorientowana na potrzeby i oczekiwanie klientów. Mając powyższe na względzie, z całą odpowiedzialnością polecamy firmę Polkont Sp z o.o. jako, rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Firma DAKZ Damian Postawa
Firma POLKONT Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie jest partnerem firmy Świat Prasy Sp. z o.o. S. K. A., w zakresie: projektu, budowy oraz realizacji salonów sprzedaży. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma POLKONT zapewnia bardzo sprawny przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco byliśmy informowani o poszczególnych postępach realizowanego projektu. Usługi świadczone są przez doświadczonych specjalistów.
Firma Świat Prasy Sp. z o.o. S. K. A.
Zajmuje się transportem materiałów niebezpiecznych i ciężko było mi znaleźć dostawcę kontenerów z tak wysokimi standardami jak Polkont. Szczególnie polecam firmę w przypadku niestandardowych zleceń oraz w zabezpieczaniu konstrukcji stalowych. Planuję długoterminową współpracę z Polkont i na podstawie dotychczasowych konsultacji jestem niemal pewny dalszych sukcesów.
Krystian Bartoszek
Polkont to firma godna zaufania. Dobry kontakt z klientem, sprawdzony sprzęt, certyfikowani pracownicy – wszystko, czego trzeba do skutecznego transportu towarów. Oprócz kupna produktów korzystam także z usług malowania przemysłowego i niekiedy modyfikacji kontenerów. Dodatkowo duży plus za chęć przekazania wiedzy i wprowadzenie w świat logistyki kontenerowej.
Maciej Zawadzki