ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Naprawy kontenerów

Usługi

Naprawy kontenerów

Polkont Sp.  z o.o.  jest certyfikowanym przez PRS Polski Rejestr Statków, zakładem napraw kontenerów stalowych / morskich.

Zakład naprawy kontenerów stalowych, który jest certyfikowany przez PRS, musi spełniać określone wymagania jakościowe i bezpieczeństwa. Certyfikacja PRS zapewnia, że zakład posiada odpowiednie wyposażenie, narzędzia, procedury i personel, którzy są w stanie przeprowadzić naprawy kontenerów zgodnie z wymaganiami międzynarodowymi.

Ważne jest, aby korzystać z usług certyfikowanego przez PRS zakładu naprawy kontenerów stalowych, ponieważ zapewnia to, że naprawy zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a kontenery będą nadal spełniały wymagania międzynarodowe dotyczące transportu morskiego.

Certyfikacja PRS to dowód na to, że zakład naprawy kontenerów stalowych posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie napraw kontenerów, a także przestrzega międzynarodowych standardów i wymagań.

Kontenery morskie to  bardzo wytrzymałe konstrukcje, jednak czasami wymagają naprawy z powodu uszkodzeń mechanicznych lub korozji.

Polkont, jako specjalistyczne firma posiadają odpowiednie narzędzia, wyposażenie i doświadczenie w naprawianiu takich konstrukcji.

Usługi naprawy kontenerów morskich oferowane przez Polkont mogą obejmować m.in.:

– naprawę uszkodzeń mechanicznych – takich jak pęknięcia, wgniecenia, zniszczenia zamków i zawiasów, które mogą wpłynąć na funkcjonalność kontenera,

– naprawę uszkodzeń powstałych w wyniku korozji – konserwacja i malowanie kontenerów morskich to ważny element ich utrzymania w dobrej kondycji,

– wymianę części i elementów – części takie jak zamki, zawiasy, uszczelki wrót itp., które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku intensywnego użytkowania lub starzenia się,

Pamiętaj wybierając firmę zajmującą się naprawą kontenerów morskich, upewnij się, że posiada ona wymagane certyfikaty oraz doświadczenie w naprawach kontenerów. Dobrej jakości naprawy to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i funkcjonalności.