ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Kontenery

Komory chłodnicze na wynajem

Modułowe komory chłodnicze 10′

Oferowana przez Polkont Modułowa komora chłodnicza z agregatem Viessmann to rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz komory, co jest niezbędne w przypadku przechowywania żywności, napojów czy leków. Komora chłodnicza składa się z prefabrykowanych paneli izolacyjnych, które są montowane na miejscu posadowienia komory. Agregat Viessmann zapewnia nie tylko chłodzenie, ale także wentylację i odsysanie wilgoci z wnętrza komory.

Viessmann oferuje różne modele agregatów chłodniczych, które pozwalają na utrzymanie różnych temperatur wewnątrz komory w zależności od potrzeb. W zależności od modelu agregatu Polkont oferuje komory chłodnicze, pracujące w dodatnim zakresie temperatur 0 – 35+ stopni Celsjusza, oraz komory mroźnicze pracujący w ujemnym zakresie temperatur -5-35- stopni Celsjusza. Dodatkowo, agregaty te są wyposażone w systemy zabezpieczające przed awariami, co gwarantuje nieprzerwane działanie urządzenia, wraz z systemem zdalnego monitoringu pracy komory.

Montaż modułowej komory chłodniczej z agregatem Viessmann jest szybki i łatwy, co pozwala na szybkie dostosowanie się do zmieniających się potrzeb biznesowych. Taka komora chłodnicza jest także bardziej mobilna i łatwiejsza w transporcie niż tradycyjne magazyny chłodnicze.

Komory chłodnicze z agregatem Viessmann znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy chemicznym. Ich zalety to m.in. łatwość i szybkość montażu, wysoka wydajność chłodzenia oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Modułowość komór pozwala na zwiększenie ich powierzchni użytkowej wraz z wzrostem zapotrzebowania na powierzchnię magazynową. Komory oferowane przez Polkont można instalować zarówno wewnątrz hal, pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

Dane techniczne:

Wymiary zewnetrzne: 3000 x 3600 x 1950 mm (szer x dł x wys)

Wymiary wewnętrzne: 2880 x 3480 x 1830 mm (szer x dł x wys)

lub ich wielokrotność

Izolacja: 60 mm  pianka poliuretanowa, twarda z cyclopentanem

40g/m³, U 0,34 W/m²K (Kelwin)

 Powierzchnia: SilverProtect® powłoka przeciwdziałająca powstawaniu szkodliwych

mikroorganizmów np. salmonella

Podłoga: KE11-stal kwasowa, zabezpieczona antypoślizgowo klasa R11

 

Dop. obciążenie punktowe dla kół: 1000 N

Powierzchnia styku koła: >4 cm²

Dop. obciążenie płaszczyznowe: 30000 N/m²

Drzwi, jednoskrzydłowe, prawe

Izolacja: 60 mm poliurethan-pianka twarda

Wymiary: 800 x 1830 mm w świetle

   Mocne okucia drzwiowe, zamek antypaniczny

 

Powierzchnia: SilverProtect® kolor biały, antybakteryjna

                                                                     

Agregat chłodniczy  EVO-COOL CS 1500 z programatorem 

Viessmann AG

Moc chłodnicza: 1505 W

Zakres temperatur: von – 5° bis + 20°C

Czynnik chłodniczy: R 134 a

Zasilanie: AC 230 V / 50 HZ

Pobór mocy: 720 W

Wymiary:441 x 941 x 754 mm (BxTxH)

Elektroniczna regulacja zadanej temperatury, funkcja rozmrażania, funkcja odparowywania skroplin, elektroniczna regulacja obrotów wentylatora, wymiennik ciepła typu Microchannel. Sterowanie za pomocą wyświetlacza ciekłokrystalicznego, funkcja automatycznej diagnozy i wykrywania błędów w funkcjonowaniu agregatu chłodniczego, możliwość zdalnego sterowania funkcjami komory i agregatu, przyłącze USB, możliwość podłączenia sterownika komory do internetu w celu przesyłania informacji o pracy komory, funkcja wyświetlania kodów błędów w funkcjonowaniu komory w funkcją pamięci błędów.

Wymiary w mm
Długość
Szerokość
Wysokość
Wewnętrzne
3480
2880
1830
Zewnętrzne
3600
3000
1950
Wrota
Szerokość
Wysokość