ISO 14001
ISO 9001
EN 1090-1
EN ISO 3834-3
Certyfikat: Polska Izba
Konstrukcji Stalowych

Poradnik

Wykorzystanie kontenerów morskich do stworzenia mobilnej przestrzeni warsztatowej

11 kwietnia, 2024 /
0 komentarzy

Kontenery morskie stanowią wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które można w łatwy sposób przemieścić i szybko uruchomić. W wszystkich sytuacjach, w których przestrzeń użytkowa jednego kontenera jest niewystarczająca i ogranicza nas w wykonywaniu planowanych prac proponujemy rozwiązania na bazie dwóch, połączonych ze sobą kontenerów – Polkont DUO.

Tego typu rozwiązanie jest nadal mobilne i gwarantuje więcej miejsca do realizacji zamierzonych projektów. Możliwość przemieszczania gotowych do zastosowania modułów kontenerowych to gwarancja szybkiej gotowości do pracy w wybranych przez Klienta lokalizacjach. Zestawy warsztatowe Polkont DUO można szybko demontować i przewozić do nowych miejsc, a następnie ponownie montować tworząc otwartą powierzchnię użytkową.

Przy około 24 m² powierzchni użytkowej wewnętrznej, warsztat stworzony na bazie rozwiązania Polkont DUO oferuje dwa razy więcej miejsca niż pojedynczy kontener 20 stopowy. Dodatkową przestrzeń może zostać dostosowana dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta. Możemy w niej umieścić dodatkowe stanowiska pracy, duże urządzenia, uchwyty lub systemy regałów, zgodnie z wymaganiami.